Ansamblio dalyviai

Rima Grybienė

Kanklininkė

 

"Ansamblyje  kankliuoju daugiau nei 30 metų ir galiu pasakyti, jog šis užsiemimas artimas mano širdžiai bei puikus laisvalaikio praleidimas."

 

 

 

 

 

Emilija Naudžiuvienė

Dainininkė

 

"Nuo vaikystės mėgstu muziką ir dainą. Kanklių ansamblyje suradau daug bendraminčių, su kuriais kartu repetuojam, koncertuojam, keliaujam ir švenčiam, pasidalinam savo džiaugsmais ir rūpesčiais. Aš laiminga, kad esu čia!"

Rita Grėbliauskienė

Dainininkė

 

"Esu Rita. Radau labai patinkantį užsiėmimą, už kurį turiu dėkoti vadovei Elenai."

 

 

Augenija Sakalauskienė, Ramutė Černiuvienė

 

Dainininkės, seserys

 

 

Ramutė: "1967m. pradėjau kankliuoti, vėliau šokau dabar dainuoju. Įsimintiniausia išvyka į Italiją ir Suomiją. Dėkinga už tai vadovei Onutei Patronaitienei."

 

Augenija: "1974m. ansamblyje pradėjau lankyti šokių ratelį, dainavau. Nuo 2002m. ansamblyje ,,Kanklės"  dainuoju. Didelį įspūdį paliko kelionė į Suomiją."

 

Didžiuojamės savo krašo etno kultūra.Džiaugiamės laimėję ,,Aukso paukštės" nominaciją. Stiprybės ir dvasingumo visiems kurių širdis pasiekia dainos posmai ir šimtamečių kanklių skambesys. Vadovei Elenai linkime garsinti Skriaudžius tęsiant senas tradicijas,aukšto polėkio ir darnių ir skambių dainų :)

 

 

Lina, Ramūnas, Liudvikas, Rokas ir Simonas Savickai

 

Dainininkai, Liudvikas - kankliuoja

 

 

"Niekada nesižavėjome tokiu šeimos modeliu, kur kiekvienas eina kas sau ir veikia kas ką. Jau senokai ieškojome tokio užsiėmimo, į kurį galėtume įsitraukti kartu visa šeima. Ir pagaliau tai nutiko! Ačiū vadovei!!! Dabar mes VISI dainuojame, kankliuojame, repetuojame, kocertuojame! Ir, patikėkite, mums smagu! :)"

Romualda ir Liudvikas Spūdžiai
Kanklininkė, dainininkas

 

"Kanklės paviliojo... 1959m, kai jau buvo atsikūręs ansamblis, po repeticijų  ansamblio vadovas Antanas Degutis, eidamas į namus, užsukdavo pas mano tėtį pasikalbėti. Kadangi mano tėtis labai mėgo skaityti ir turėjo nemažai knygų, tai Degutis iš jo taip pat pasiimdavo paskaityti. Degutis pasidėdavo ant stalo kankles ir pakankliuodavo, padainuodavo. Man labai patiko ir aš labai norėjau išmokti kankliuoti. Degutis pradėjo mane mokyti, o kartu kankliuoti mokėsi ir mano mama. Degutis išmokė mus nemažai kūrinių ir kai jau aš paūgėjau, 1961 m. kartu su mama atėjom į ansamblį. Taip ir prasidėjo mano draugystė su kanklėmis."

Liudvikas Spūdys 1976m. vedė Romualdą Liorentaitę, apsigyveno Skriaudžiuose, o kadangi labai mėgo dainuoti, tai kartu ir atėjo į ansamblį.
 

Evita Maksvytienė

 

 "Nė neįsivaizdavau, kad dainuoti man gali taip patikti. Nė neįsivaizdavau, kad galiu dainuoti. O dabar mes visi mėgaujamės ne tik dainavimu, koncertais bet ir nuostabiomis kelionėmis."

 

 

 

Jūratė Naujokienė

 

Kanklininkė

 

"Šiame ansamblyje dalyvauju nuo 1986m. Pirmas vadovas buvo Jaunius Vylius ir iš tos laidos jaunų kanklininkų likau vienintelė ištikima ansamblio dalyvė. Dalyvavau daugybėje koncertų ir renginių, ansamblis yra lyg antroji mano šeima :) Mano pėdomis nuo 3 m.  seka ir vyriausioji  dukra Rūta. Didžiuojuosi, kad esu tokio ansamblio narė."

Vida Juozaitienė, Sigita ir Simona Juozaitytės

 

Sigita ir Simona - kanklininkės,

Vida - dainininkė

 

"Mama ansamblyje dainuoja jau beveik 30 metų, o aš su sese Simona kankliuojame nuo vaikystės. Kanklių muzikoje pasimiršta kasdieniniai rūpesčiai, čia randame džiaugsmą ir poilsį."

Dalė Kriščiūnienė

 

Dainininkė

 

"Dalyvavimas ansamblyje - tai penas sielai, bendrystė, atgaiva, visa kas yra geriausia žmogui."

Eugenijus Majus

 

Dainininkas

 

"Ansamblio veikloje dalyvauju daugiau kaip 15 metų. Čia esu Liudviko Spūdžio dėka. Džiaugiuosi, jog tai senas, išlaikęs savo tradicijas ansamblis. Smagu, jog mūsų gretas papildo ir nauji nariai."

Laimutė Baltakojė

 

Dainininkė

 

"Dalyvavimas ansamblyje pirmiausia man yra atgaiva nuo kasdienybės. Mėgstu dainuoti, todėl čia galiu patenkinti šį savo pomėgį. Ilgainiui svajoju išmokti kankliuoti ir papildyti kanklininkų gretas."

Albina Orinienė

 

Dainininkė

 

"Ansamblyje su pertraukomis dainuoju daugiau nei 20 metų. Nuo jaunystės mėgau kultūrinį gyvenimą. Pati vadovavau vaikų ir suaugusiųjų šokių ansambliams. Mano mama buvo "kantorka", todėl ir aš nuo vaikystės labai mėgstu giedoti ir dainuoti."

Rita Petrukaitienė

 

Kanklininkė

 

"Pradėjau kankliuoti penktoje klasėje, tačiau vėliau ansamblį teko palikti.  Dėl didelio noro kankliuoti prieš keletą metų vėl įsijungiau į ansamblio veiklą. Kanklių muzika man labai gražiai skamba, dėl to kankliuoti labai mėgstu."

Asta, Artūras, Tolmintas, Rimas ir Dovilius Matoniai

 

Dainininkai

Mūsų šeimą liaudies muzika lydi jau daugelį metų - yra svarbi kaip oras, kaip vanduo. Dainuodami tarsi iš naujo ištiesiame rankas į gimtąją Lietuvos žemę, sujungiame sena ir nauja. Norime, kad mūsų vaikai pajustų liaudies dainos grožį, įsiklausytų į kanklių skambesį.
 Išties gera dalyvauti ansamblio veikloje.